Nabídka služeb

Motorkářský Doupě – venkovní

V případě zájmu o členství kontaktujte odpovědnou osobu, kterou je vedoucí klubovny. Máme k dispozici cca 90 míst k sezení, 60 parkovacích míst pro Vaše motocykly (na Váš stroj stále vidíte). V nočních hodinách se objekt uzavírá a Vaše stroje jsou v bezpečí.

U nás se hladu bát nemusíte neboť pro Vás máme stále připravenou polévku, kuřecí a vepřové steaky. Navíc tuto nabídku budeme pravidelně doplňovat o další speciality.

Sledujte program Doupěte, protože pro Vás neustále chystáme nové akce, např.: koncerty, rockotéky, srazy a další zábavu.

 

    

Motorkářský Doupě – vnitřní

V případě nepřízně počasí a mimo motorkářskou sezonu pro Vás máme připravenu vnitřní variantu

Zde se nachází cca 60 míst k sezení. Nabídka jídla a pití je stejná jako v Doupěti. Opět pouze pro členy klubu.

 

Hostel Doupě Humpolec

V našem areálu se nachází také hostel s kapacitou 45 míst, kde na Vás čeká čistá a voňavá postel.

K dispozici je sprcha a toaleta. Hostel využívají hodně zahraniční hosté a v kombinaci s Motorkářským Doupětem odjíždí nadšeni. Ubytování lze reservovat na Booking nebo na Airbnb.

Bistro „u telefonní budky“

Další nadstavbou našeho areálu je Bistro. Otevřeli jsme jej ,abychom Vám vyhověli i v týdnu. V současné době děláme průzkum, jak a kdy bude stanovena otevírací doba.  Celé bistro je v retro stylu a nabízí francouzské palačinky, klobásy, sýry a uzeninu od farmářů z Vysočiny a exkluzivně víno od Vinařství Michlovský. Kapacita míst k sezení je 20 – 40 lidí .

 

 Pořídíš jen u nás!!